ПРАКТИКА В ПОДАРУНОК

Привіт, якщо ти тут, то однозначно ти дізнаєшся сьогодні дещо нове і цікаве про себе.

Що таке «Світлі» і «Темні» особливості характеру людини і в тебе зокрема?

Якщо коротко, то наші «світлі сторони» – це знайомі і добре відомі формати реакцій і поведінки на ситуації, що відбуваються навколо. Це те, як про себе людина каже «я – така» Це відомі про себе самого пакети дій та стратегій, якими користується людина. Вони сформовані (в своїй більшості в дитинстві) дії і поведінкові патерни. Так значимі дорослі (мама/тато) навчили реагувати і діяти.

Що ж до «темних невідомих сторін» це заборонені або практично невідомі сторони характеру, дії, реакції, які часто являються кардинально-протилежними щодо «відомих світлих сторін» Це те, що можна набути і далі вдало дозовано використовувати.

Одні з найвідоміших пар таких світло-темних протилежностей: ніжність-грубість, ввічливість-наглість, скромність-сексуальність, впорядкованість-хаотичність, розслабленість-напруженість, чіткість-розпливчастість та інші…

Практика призначена для того, щоб зрозуміти, які власні протилежні прояви у мене під забороною і об’єднати їх, і можна сказати встановити «нову програмку» на свій комп. Щоб спектр життєвих стратегій і тактик був більшим, а горизонти досягнень в житті ширшими.

Суть завдання:

  1. Проаналізуйте ці пари метафоричних карт і напишіть свої протилежності, тобто що я дозволяю собі, а що забороняю. Ніби певні пари антонімів, пари контрастів.
  1. Закрийте очі і подумайте про ту протилежність, яка найбільше актуальна для вас. Відчуйте, що турбує найбільше, чого не вистачає? З нею і будете зараз працювати, щоб інтегрувати.
  2. Візьміть олівці чи фарби і намалюйте ці 2 протилежних свої риси на різних листах а4 .
  3. На кожному малюнку напишіть 5 речень, що починаються зі слова «Я».
  4. Важливо прожити свої протилежності через тіло. Тому увімкніть собі якусь музику без слів і протанцюйте кожну протилежність окремо.
  5. Тепер намалюйте 3-й малюнок – об’єднуючий. На 1 листі – 2 протилежності разом.
  6. Прикрийте очі і продихайте глибокими вдихами і видихами свій теперішній стан. Що усвідомлюється? Можливо приходить ресурс ваших протилежностей? Приймайте…
  7. Запишіть інсайти, висновки і все, що йде з середини. Напишіть, які бонуси це може принести у ваше життя. Де ви це можете використати? І почніть поступово використовувати у реальному житті.

Пам’ятайте – ті ж самі дії ведуть до тих самих результатів. Нові дії – ведуть до нових результатів. Тому вперед – втілювати нові стратегії в життя.