Про себе

Я, Юлія Віначевська – психолог, засновниця платформи позитивних трансформацій особистості “Vinachevska.Universe”. Люблю те, що роблю.

Я допомагаю людям, бажаючим гармонії та внутрішньої свободи, віднайти впевненість, особисту силу і цілісність, щоб бути творцями свого життя і швидше досягати цілей та бажань.

 • Тренер особистісного зростання та трансформацій особистості
 • Ведуча та організатор тренінгів, метафоричних вечорів та виїзних семінарів і ретритів з акцентом на самодослідження та глибше пізнання самого себе
 • Проведення семінарів та тренінгів таких як «Мистецтво позитивної комунікації», «Емоційний інтелект», «Психологічна лабораторія тілесного інтелекту», «Я – повідомлення»
 • Виїзні трансформаційні семінари в Карпатах «Дослідження внутрішньої мудрості», «Перезавантаження», психологічний тренінг в горах «Мандрівка зі змістами» та інші
 • Досвіт роботи в команді та на керівних посадах більше 10 років в сфері гостинності
 • Індивідуальна консультаційна практика
  Записатись на консультацію: http://www.vinachevskauniverse.com.ua
 • Сертифікований випускник KHOLODENKO CENTER OF PSYCHOLOGY, TALLINN|ESTONIA
 • Сертифікований випускник World Association for Positive and Transcultural Psychotherapy
 • Спеціаліст з міжнародних відносин СНУ ім. Л. Українки
 • Навчання в Інституті психології розвитку “МАКСИМУМ”, напрямок “Метафоричні асоціативні карти”
 • Навчання в Ukrainian Training Company “Osnova”, інтенсив “Тілесна арт-терапія”
 • Сертифіковане навчання Devdan Yoga International

Люблю життя

Закохана в життя з усією його багатогранністю і думаю не ідеальна, хоча… якщо припустити, що ідеальність в не ідеальності…то все можливо. Я пройшла певний шлях від уявлень «Світ не зовсім справедливий», які руйнували мене, до повної зміни світогляду на «Всесвіт любить мене і створює все найкраще для мене». І це тільки частина моєї подорожі… так як ми трансформуємося все життя. І ще, найкраще – це не завжди найпростіше! Вдячність за все, що з нами відбувається без розподілу на “хороше” і “погане” – це і є ключ до змін особистості.
Люблю відчувати життя в усіх його різноманітних проявах, любити, кохати, мандрувати, спостерігати, реалізовувати, створювати, пізнавати себе. Люблю екстремальні види спорту, так як вони дають можливість відчувати життя яскравіше. Багато років практикую йогу та займаюся медитаціями, ділюся знаннями і надихаю інших.

Кохатися з життям, як з коханим.
Ступаючи львівською бруківкою, відчуваю – люблю там де Я є. Якщо пальці обіймають сипучий пісок і м’яку солому водоростей – люблю дике море. Вітер колише і заплутує волосся – люблю гори і їх могутні краєвиди.
Коли пірнаю у місто насолоджуюся особливою симфонією львівської бруківки, відчуваю стопами її нерівності – люблю тепло місто. Відчуваю, як обіймаюсь з його шумом, як з давнім другом.
Кохатися з життям, дихати концентратом життям у нерозбавленому вигляді – це як кохатися з коханими капітулюючи повністю, розчиняючись без умов і умовностей приймаючи різне і незручне теж. Вибираючи життя, не ставити умов, пити, як еліксир. Умови і претензії до життя перетворюють життя в важку боротьбу. Еліксир стає отрутою.
Чим більше Умов – тим вужчий коридор Життя.
Кохаюся з життям. Люблю там де Я є. Знаю. Я створюю. Я призначаю те, де знахожусь тим, яким воно є для мене.

Відвідала близько 30 країн. Маю на меті відвідати всі країни світу, пізнати інші континенти, нації, культури та світогляди. Вважаю, що мандри трансформують особистість і шліфують в людині нові грані. Ще ніхто не повернувся таким, яким був на старті подорожі. Кожна мандрівка – це як відкриття нового мікрокосмосу в середині, пізнання далеких куточків душі, куди не дістаємо часом у плинності буднів…

Люблю гори, ходжу в гори! Гори – це завжди інсайтна висота!
Пройти болото, круті підйоми, каміння, що вислизає з під ніг, хмари, вітер, дощ, щоб отримати оргазм від себе, втонути у розвіяному вітром волоссі прийняти себе живою, як ніколи і ніжитись під обіймаючим сонцем…
Прощупати нутро до мікроміліметра, здивуватись власним різностям… і тепло всміхнутися їм.
Там дихається, думається живеться глибше і інаковіше! З більшим градусом взаєморозуміння власних глибинних глибин і мудрості захованої під шаром буденності і стандартності процесів.

Моє бачення життя на момент «Тепер»

 • Любов до себе. Основна цінність в мені і її не можна здобути із зовнішнього світу. Це невичерпне джерело натхнення та самопізнання, яке створює потужний фундамент прийняття та любові до твого оточення. Любов до себе – це відповідальність за себе і свою силу, що трансформується у любов до інших людей.
 • Я не ідеальна, або ідеальна… я така, як я є на даний момент часу…
 • Самопізнання – це безупинний процес, який зі мною відбувається постійно і дає мені всі ресурси для того, щоб розуміти чого я хочу і рухатись у вірному напрямку до себе.
 • Бути собою – це іноді не просто, проте набагато важче потім все життя носити “ярлик”, який людина сама собі пришила і образ, який створила.
 • Те, що зі мною відбувається – це найкраще, що може відбуватись на даний момент.
 • Ми всі володіємо необмеженими можливостями, питання скільки % свого потенціалу ми використовуємо?
 • Ми самі створюємо свій світ. Ми є те, що ми вібруємо та думаємо. Усі події відбуваються двічі – спочатку у майстерні нашої свідомості, а потім у реальності.
 • Вміння брати відповідальність на себе за ситуації, які відбуваються у твоєму житті
 • Вміння відгукуватись на пропозиції від всесвіту, бачити “відчинені двері”  можливостей і робити крок на зустріч цим можливостям – це і є удача.
 • Усі речі самі по собі нейтральні і не несуть ніякого змісту, зміст ми надаємо їм самі.
 • Нічого не можна відібрати. Те, що можна відібрати – не варто зберігати, відпускайте це зі свого життя.
 • Щастя залежить від зовнішніх обставин, що ми сприймаємо, як позитивні, тоді як внутрішній спокій від них не залежить.

Пишу вірші коли осяює натхнення. Поезія теж зцілює людей.

Ти маєш право любити мене.
І розлюбити мене,
прокинувшись якось від нудьги.
Ти маєш право убити мене
І відродити нове.
Ти маєш право піти і лишитись.
Ти маєш право почути мене яскравіше, сильніше і глибше.
Захотіти пізнати глибини де, ще не бувалось, де було зачинено досі тобі.
Можеш піти зі мною, де страшно навіть тобі.
Гуляти й стрибати в туди, де живуть колишні обмеження наші й страхи,
що колись поселились в душі. Пройти.
І навчитися жити в Новій Висоті.
Ти маєш право дати і забрати
Ділитися щедро і лишати собі.
Маєш право далі піти, не оглядаючись, швидко: зі мною й без мене.
І я теж маю право на все.
©️ Юлія Віначевська

Ми усі настільки неперевершено різні… Є люди байдужі до себе, а є ті, хто шукає таємні ключики до пізнання внутрішніх глибин, ключики до власних трансформацій та змін у своєму життєвому процесі. Адже зміни – це не ціль, а процес довжиною в усе життя.

Трансформація, як стиль життя.