Метафоричні вечори

Що таке метафоричні асоціативні карти або МАК?

Метафоричні карти – ефективний психологічний інструмент, що відноситься до проективних методик і  допомагає розкрити глибинні причини того, що відбувається в несвідомому людини, вивести їх на рівень усвідомлення і знайти ресурс для вирішення проблеми, питання, яке не дає спокою, зцілити застарілу психотравму, розкрити суб’єктивні причини неефективних патернів поведінки та реагування на ситуації.

Метафоричні карти – це двері, що відчиняють інший вимір, де живуть події, враження, ваша історія. Двері можуть бути зачинені, або навіть закриті на ключик, який ви давно загубили чи поклали в таємне місце і все вкрилося пилом…. Асоціативні метафоричні карти допоможуть вам набрати повітря в груди і дмухнути пил, взяти ключик і відкрити себе по-іншому чи просто зізнатися собі у тому, у чому не хотілося зізнаватися і ви заховали це від самої себе. Асоціативні карти – це чудовий спосіб відключитися від свідомості (так як прямих відповідей там немає)  «підключатися» до підсвідомого та творчого. 


Які можливості дає робота з метафоричними асоціативними картами?
• краще розуміння себе
• можливість пройти крізь супротив свідомого (так звану митницю, кордон)  і дістатися до відповідей у підсвідомості, так як людина знає відповіді на усі запитання, що її турбують і відповіді ці записані у підсвідомості. Саме за допомогою МАК є можливість обійти заборони розуму і дістати ці відповіді на поверхню
• робота з асоціативними картами спрямована на підсвідоме в людській психіці. Суть в тому, що ми не будемо працювати з раціональними думками та ідеями, а спробуємо дістатися до самих глибин, до того, що свідомість людини намагається приховати від усіх оточуючих і навіть від самого себе
• асоціативні метафоричні карти запустять автоматично процес позитивної трансформації вашої особистості та духовного зростання
• можливість нестандартних поглядів з іншої сторони на питання чи проблему і, як наслідок, нестандартне вирішення. Ви поглянете на ситуацію «під іншим кутом зору» і вам може відкритись безмежність варіацій. Ваші асоціації завжди кажуть правду. • прояснення актуальних переживань і потреб
• завершення «незавершених» подій, що забирають енергію
• усвідомлення своїх схем поведінки і як їх можна змінити на більш конструктивні; • виявлення сильних, ресурсних сторін у людини.  

Наші зустрічі з метафоричними картами – це особливі зустрічі… На наших зустрічах панує атмосфера щирості, натхнення і прийняття усього, що відбувається, постійних особистісних трансформацій, усвідомлень власних цінностей і багатоваріантності ситуацій. Все завжди вірно і «поганих» карт не існує – усі вони елемент трансформації. Працює спільна енергія учасників, що зібралися, адже випадковостей не існує, кожен потрапляє в потрібний період, день, годину. Ми поступово пізнаємо себе через призму метафоричних карт. Робота з метафоричними картами дозволяє формат роботи з запитом «в закриту». Тобто Ви не озвучуєте своє питання для усіх учасників. І лише Ви знаєте свій запит, або проблему з якою працюєте. Ми працюємо лише з образами та асоціаціями.


P.S. Ми обираємо всюди і завжди. Кожного разу, коли щось відбувається у нашому житті – ми задаємо собі питання «Що з усім цим робити?» Якщо людина не робить нічого, це означає лише одне – ще болить недостатньо, щоб почати змінювати себе. І вона  поступово залишає себе в переліку на потім «коли-небудь, але не зараз»  

Хочу поділитися трішечки усвідомленнями учасників наших зустрічей:

«Що мене вразило найбільше? Всі відповіді є всередині мене. Асоціативні карти – це інструмент, завдяки якому я почула те, що ховалось в моїй душі. Здавалось, я просто обираю одну карту з поміж сотні, карта також вибирає мене!»
«Асоціативні карти допомогли зрозуміти – ким я була раніше, якою я є зараз і до чого я прагну. Вони просто розставили всі мої думки по місцях.»

Приходьте відчувати і пізнавати себе…

«Метафоричний вечір закритого типу»

Для кого?

  • Тільки для своїх
  • Тільки для вашої компанії друзів від 4 до 8 осіб
  • Для дівич-вечорів та закритих посиденьок

Тривалість: 2,5-3 години

Вартість:

350 грн / 1 учасник (мінімальна кількість учасників 5 осіб)

450 грн / 1 часник ( мінімальна кількість учасників 4 особи)

Детальна інформація:
Viber|Telegram +38 096 43 23 491