Виїзні семінари-перезавантаження

Розчинитися у собі… говорити мовчки з собою… торкатися природи… відчувати гори, рівнини, річки, озера, дерева, квіти, усі прояви дарів природи від снігу, вітру до пекучого сонця. Як коли вийде…
Часом, корисно залишити міський гамір і розширити власні горизонти прийнявши себе, як є. З сумом і радістю, розгубленістю та свідомістю зі сльозами на очах від розчарування, і з тими ж сльозами від сміху.

Нашими помічниками у процесах дослідження внутрішньої мудрості являються:
?тілесно-орієнтовані практики
?танцювальні практики та контактна імпровізація
?арт-практики
?незрячі практики
?практики динамічних медитацій та практика йоги
?дихальні практики
?метафоричні карти, що допомагають знайти актуальності та акценти на момент тепер
?і сам простір і коло учасників – це теж відкриття своїх нових граней, нових емоцій та відчуттів.

Кожен створить свою особисту унікальну подорож та підключення до внутрішньої мудрості, що приховав від себе і знайде нові шляхи, ресурси та бачення.
І ще, повна відсутність націленості на результат чи якісь перемоги та досягнення. Обійдемося без гасла «В кінці тренінгу ви отримаєте…»
Шлях кожної людини індивідуальний і неповторний у своїй природі і проявляється різноколірними барвами душі та тіла. Тут обійми важливіші за вимовлені слова… справжнє цінніше за виважене і ввічливе… спостереження за собою, а не по сторонам… занурення в глибину, а не поверхнево… часом сльози важливіші за посмішки…  які очищують і роблять реновацію імені себе… тут ваше особисте Пере_Завантаження на психологічному, духовному та фізичному рівні і тут відсутні перемоги, поразки, критерії… є лише довіра до простору і подій…  

Пориньте у  враження учасників

«Я розправила свої крила, ❤❤❤, відкрила в собі і в інших те, чого раніше не бачила, я стала впевненішою і більш гармонійною, отримала натхнення та заряд на те, щоб почати змінювати свій день, світ вже сьогодні. Я навчилася відчувати людей, їхні радощі, сум, біль та щастя. Я отримала своє Пере_Завантаження»

«Я переборола свій страх, відкрилася із незнайомими людьми і змогла звільнитися від комплексів. Я відчула приплив внутрішньої сили! Дякую! ❤ Я б з радістю взяла участь у подібній мандрівці для того, щоб почерпнути з неї знання і тих людей, які Всесвіт вважає для мене за цінне! ❤»

«Насолодилася власною красою і впевнилась у тому, що я СЕКСІ! Я справді такою є ❤. Наповнилася новим вмістом і наповнила своє серце, попрощалася зі старими обра́зами і о́бразами. Навчилась дихати і відчувати це. Дякую за натхнення, емоції, сльози, обійми, розуміння того чого я собі не дозволяла.»

«Для мене було цінним те, що я зуміла в певний нестандартний момент покинути своє Я. повернутися в давно забуту, незвідану йогу, знову почати творити. Для мене це атмосфера іншого виміру ❤.  «Перезавантаження» – це можливість бути собою справжньою. Приймати себе, вчитись слухати, любити, творити, спілкуватися, знаходити однодумців і навіть друзів. Це чудова можливість повірити в себе, полюбити усе навколо і довіритися Всесвіту »

Ось така феєрична історія особистих Пере_Завантажень… Запрошую на пізнання себе… про себе… собою… в собі….

Трансформація як стиль життя