Про платформу

Vinachevska.Universe – це платформа позитивних трансформацій особистості

Для кого? Для Творців свого життя…

Моє бачення позитивності – це вміння побачити у кожній події ресурс та можливість для покращення власного життя без оцінок в плюс чи мінус. Кожна ситуація – це унікальний куб, подарований Всесвітом, що містить багато граней; так от позитивність – це вміння бачити різні грані та можливості цього кубічного подарунку. Перетворити ситуації в ресурс та перемогу. Платформа створена для того, щоб ділитись знаннями, досліджувати себе, надихати на зміни, що ведуть до відчуття щастя всередині.

Саме тому в рамках платформи проводяться зустрічі та заняття, практики, як групові так і індивідуальні  направлені на баланс, як тіла так і душі:

• індивідуальні психологічні консультації
• семінари, тренінги направлені на самодослідження і глибинне пізнання себе, особистіснене зростання та віднайдення внутрішньої цілісності
• психологічні лабораторії тілесного інтелекту
• зустрічі та робота з метафоричними картами (проективні методики)
• дихальні та тілесно-орієтовані практики

Для збалансованого розвитку особистості важливо враховувати декілька напрямків:

• фізичний напрямок, а саме робота з тілом у різних напрямках: дихальні та тілесно-орієнтовані практики
• психологічний напрямок, а саме робота з деструктивними руйнувальними переконаннями

Вчитися бути в контакті з самим собою, чути себе. Основний вектор – це через пізнання внутрішнього світу пізнавати зовнішній світ.

Активуючи і досліджуючи Внутрішній світ, ми більш на тонких рівнях відчуваємо Зовнішній Світ і можемо Створювати своє життя, а не проживати за вже існуючими рамками і обмеженнями.

Наші тренінги, зустрічі та практики допомагають людям пізнати себе і свій внутрішній світ, зрозуміти глибинне значення ситуацій, що виникають у їхньому житті, щоб розкрити потенціал позитивних трансформацій та змін. Адже, ми усі трансформуємося торкаючись один одного. Трансформація – це завжди вихід за межі комфортних та відомих реакцій, стереотипів, дій та рішень тому часто це може лякати на початку, проте результати зачаровують. А зовнішнє середовище зміниться автоматично, адже зовнішній світ людини – це завжди відображення її внутрішнього наповнення.

І на завершення хочу поділитися емоціями, які щоразу відлунням з’являються під час  заходів та практик

«Сяяли очі… щирістю усмішок та сльозами, видозмінюючись глибокими поглядами нових осяянь, що прийшли з глибини… Тіла стали живими і відкритими до щирої розмови….У цьому просторі відсутнє вірне і хибне, добре і погане, не існує досягнення і недосягнення результату. Вищою цінністю є процес і власне індивідуальність, унікальність і тендітність усвідомлень кожного учасника»

І власне, саме усвідомлення, як я люблю сказати “інсайтнутий інсайт” вже сам по собі являється рішенням. Усвідомлене розуміння – це і є ключик до рішення ситуації.

Відгуки учасників:

«Якщо коротко і по суті – не знаю до кінця, як це працює, але воно безумовно працює. Моя комунікація із Юлею дуже суттєво вплинула на моє життя. Перш за все, вона допомогла мені відпустити наболіле минуле і наважитися на важливі життєві кроки. Одним і них, власне, стала публікація моєї книги. Окрім цього, мушу сказати, що чимало думок, подарованих мені Юлею у прозі, знайшли своє відображення у моїх віршах, і таким чином достукалися до сердець ще багатьох-багатьох людей! Кожна розмова, зустріч, консультація часто взагалі якимись невідомими методами спричиняє до змін у житті. Приходять нові люди, з’являються нові обставини і пояснити це не завжди можливо, але (як я це собі пояснюю), мабуть, саме через отримані зміни внутрішнього світу, відбуваються зміни зовнішнього»
Ірина Рубець

«Я розправила свої крила, відкрила в собі і в інших те, чого раніше не бачила, я стала впевненішою і більш гармонійною, отримала натхнення та заряд на те, щоб почати змінювати свій день, світ вже сьогодні. Я навчилася відчувати людей, їхні радощі, сум, біль та щастя»

«Я наповнилася новим вмістом і наповнила своє серце, попрощалася зі старими обра́зами і о́бразами. Навчилась дихати і відчувати. Дякую за натхнення, емоції, сльози, обійми, розуміння того чого я собі не дозволяла»

Усе трапляється вчасно

Усе трапляється з нами, коли ми готові здобути певний досвід і знання і нову віху свого життя.  Все відбувається вчасно… Якщо ви тут – це теж вчасно подароване у ваше життя.  

Трансформація, як стиль життя